Kalanduse teabekeskus: "Kalamäng" Android süsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele

Allikas: Kalanduse teabekeskus
23.03.2013

 

Kalamäng paneb proovile sinu teadmised peamiste Eesti kalaliikide kohta ja juhatab sind veealuse elu argipäeva.


KalamängMilline kala jääb ka pärast läbikülmumist ellu? Kes Eesti kaladest teeb urisevat häält ja kes ehitab endale kudemiseks pesa? Kas meripühvel on loom või kala? Nendele ja teistele põnevatele küsimustele pakub vastust Kalanduse teabekeskuse eestvedamisel valminud "Kalamäng".

Mäng jaguneb kaheks omavahel seotud osaks. Esimene osa, "Eesti kalad", tutvustab lähemalt 67-t Eestis elavat kalaliiki koos fotode ja üldistatud levikukaartidega. Vahemärkusena võib öelda, et kõik fotod on Eesti autoritelt.

Teine osa - "Kalamäng" - võimaldab omandatud teadmised proovile panna ja vastata viiele küsimusele iga kalaliigi kohta. Kõigepealt on vaja liik fotolt ära tunda, seejärel on küsimused selle liigi elukoha, suuruse ja toitumise kohta, ning viimaseks on huvitav faktiküsimus. Oma mängutulemused saad saata Facebooki.

"Kalamäng" töötab Android süsteemil ning seda on võimalik tasuta alla laadida Google Play veebipoest.

"Kalamäng" valmis Kalanduse teabekeskuse eestvedamisel ning AS Regio ja Mooncascade OÜ koostööna.

Samal teemal veel
Kalandue teabekeskus, 12.08.2014, Kalanduse teabekeskus: "Kalamäng" iPhonele, iPadile ja Androidile

 

Kalanduse teabekeskuse tegevus toimub "Euroopa Kalandusfondi 2007-2013 rakenduskava" meetme 3.1 "Ühistegevused" tegevuse "Muud ühistegevused" raames.

Lisainfo

canakkale canakkale canakkale truva search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim bagimsiz denetim web security ozurluler bilisim teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim