Uudised

MTÜ Liivi Lahe Kalanduskogu üldkoosolek 19. aprill Pärnus

Allikas: MTÜ Liivi Lahe Kalanduskogu

 

MTÜ Liivi Lahe Kalanduskogu üldkoosolek toimub 19. aprillil 2018 kell 15.00 Hotelli Strand, Tammsaare pst 35, Pärnu, saal täpsustub.

ANUGA 2019 - maailma juhtiv toidumess

Allikas: anuga.com

Toimumisaeg: 05.10.–09.10.2019
Toimumiskoht: Cologne, SaksamaaMaailma suurimaid toidumesse ANUGA 2019 toimub 5.–9. oktoobrini Saksamaal Cologne´is.
2017. a külastas messi ligi 165 000 huvilist, väljapanekutega on esindatud enam kui 7000 eksponenti kogu maailmast, eksponeeritakse luuenduslikku toiduaine- ja joogitööstuse toodangut.

ANUGA 2019 raames toimub kaheksa kitsama suunitlusega kaubandusmessi ja -konverentsi, kus toidutootmise tipp-ettevõtted kogu maailmast oma toodangut tutvustavad.

Teave eksponendile

Lisateave messist

Turuülevaade "Kalapüügi, -tööstuse ja hulgimüügiettevõtted 2016"

Kalanduse teabekeskuse tellimusel on Krediidiinfo AS-il valminud Eesti 143 suurima ettevõtte turuülevaade "Kalapüügi, -tööstuse ja hulgimüügiettevõtted 2016", milles käsitletakse ettevõtteid, kes on põhi- või lisategevusalana teeninud müügitulu valdkonnas "Kalapüügi, -tööstuse ja hulgimüügiettevõtted".

 

PRIA infokiri - juuni 2018: Pikema perioodi jooksul jätkuvad taotlusvoorud. Käimasolevad ja saabuvad taotlusvoorud.

Allikas: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet
28.06.2018

 

Valminud on PRIA juunikuu infokiri.

Pikema perioodi jooksul jätkuvad taotlusvoorud

Kalanduspiirkonna kohaliku arengu strateegia rakendamise (EMKF meede 3.3) projektitoetuse taotluste vastuvõttu korraldavad kalanduspiirkondade kohalikud algatusrühmad esmalt kohapeal, jälgige nende jagatavat infot! Lõplikud otsused toetuste kohta teeb hiljem PRIA.

Kestab kalanduspiirkonna algatusrühma koostöötegevuse toetuse (EMKF meede 3.4) taotluste vastuvõtt PRIAs.

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete käitlemisettevõtete energia- ja ressursiauditi tegemise toetuse (EMKF meede 4.4.3) taotlusi võtab PRIA vastu 31. detsembrini 2018. Meetme tänavune eelarve on 200 000 eurot. Toetuse maksimaalne suurus taotluse kohta on energiaauditi tegemiseks 7 500 eurot ja ressursiauditi tegemiseks 15 000 eurot. Energia- ja ressursiauditi tulemusel leitakse need  kalapüügi- ja vesiviljelustoodete töötlemisse tehtavad investeeringud, mis aitavad säästa energiat või vähendada mõju keskkonnale, samuti investeeringud jäätmete töötlemisse.

Käimasolevad ja saabuvad taotlusvoorud

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete töötlemise energia- ja ressursisäästlikumaks muutmise toetus (EMKF meede 4.4.4)

Taotlusvoorude planeeritud ajakava on avaldatud PRIA kodulehel, MAK ja EMKF investeeringutoetuste taotluste vastuvõtu kohta avaldame info ka Ametlikes Teadaannetes.

.

 

Lisainfo

canakkale canakkale canakkale truva search canakkale vergi mevzuati bagimsiz denetim bagimsiz denetim web security ozurluler bilisim teknoloji sgk bagimsiz denetim bagimsiz denetim